آرشیو مجلهنسخه نهم مجله ژیان

1399-04-14 15:04به قلم mr.g0

نام خدای جهان         شناسنده ی آشکار و نهان

خدا را شاکر هستیم که توانستیم با گردآوری مطالب نوین و پیشرفته در خدمتتون باشیم.

گروه نویسندگان مجله ژیان خرسند است که توانسته در دل تمام سختی ها و مشکلات فراوان دوره ی کنونی، مٱوایی تدارک ببیند برای مطالعه و ذکر نکات آموزشی خدمت شما سروران گرامی و عزیز.

در این مجله سعی بر آن شده که مطالب آموزشی کاربردی به همراه دانستنی های مفید در کنار هم بتوانند تاثیر بسزایی در زندگی خوانندگان این اثر بگذارد.

نویسندگان مجله در اغلب اوقات مطالب و اثرهای خود را به زبان عامیانه بیان کرده و نوشته اند،  که دلیل این کار جز تاثیر بسیار این نوع گفتار نیست و احساس صمیمیت نویسنده با خوانندگان مطالب و بینندگان این اثر موجب نزدیکی دو طرف و درک بهتر موضوع می گردد.

ما سعی بر آن داریم که در روز آغازین هر هفته شماره جدیدی از مجله را انتشار و به اشتراک بگذاریم.

لازم به ذکر است که مجله در تمامی شبکه های اجتماعی منتشر می شود و به اشتراک گذاشته خواهد شد. همچنین در سایت تخصصی O61.ir مطالب مجله قرار داده می شود که برای خواندن مطالب از این درگاه احتیاجی به دانلود فایل مجله نیست.

همچنین راه ها و پل های ارتباطی با اعضای مجله و پیشنهادات و انتقادات شما سروران گرامی در سایت قرار داده شده  تا شما عزیزان نظرات خود را به دوستان انتقال دهید.

خواهشمندیم با حمایت خود ما را همراهی کنید و انگیزه گروه تهیه کنندگان مجله را برای تدارک و گردآوری مطالب مفیدتر و کاربردی تر دو چندان کنید.

پاسخ دهید

ایمیل شما منتشر نخواهد شد. موارد ستاره دار را پر کنید